PIŠQWORKY

Dne 31.10. 2012 se na naší škole utkalo 10 týmů pišqworkářů. Naše škola slavila velký úspěch, protože tým NENI a TÝM ZLATÉHO BLUDIŠŤÁKA vybojovaly 2. a 3. místo.

Poslední říjnový den, se na VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín utkalo 10 pětičlenných družstev z Děčína, Rumburku a Varnsdorfu. Novinkou bylo, že se středoškoláky se mohli utkat i žáci 8. a 9. ročníků ZŠ. Barvy základních škol důstojně reprezentovala hned 2 družstva ze ZŠ Želenice.
Křížky a kolečka na hrací pole nasázeli členové týmů : ELITA OBCHODKY (Rumburk), LOS BAGETOS (Gymnázium Děčín), NENI (loňští STAVAŘI1), KEDAŘI, TÝM ZLATÉHO BLUDIŠŤÁKA( SPŠSSD Děčín), SZŠDC (Střední zdravotní škola Děčín), BYLO NÁS PĚT, CHAMPIONS (Gymnázium Varnsdorf ) a ŽELENICEA A, B (ZŠ Želenice Děčín).
Boj byl zahájen ve dvou skupinách po pěti týmech. Týmy, které ze skupin postoupily, se utkaly v playoff, ze kterého vítězně vyšel tým LOS BAGETOS, ale druhé a třetí místo bylo naší průmky. Na druhém místě skončil tým NENI (Honza Ngo, Jaroslav Kaňka, Adam Plzák, Jan Palán, Lukáš Helis ) a třetí místo obsadil TÝM ZLATÉHO BLUDIŠŤÁKA (Pavel Holešínský, Daniel Vališ, Jindřich Josefus, Lenka Schwarzbachová, Daniel Andelt).

Všem našim hráčům včetně týmu KEDAŘI (David Junger, Jiří Jansa, Lukáš Kodýtek, František Trnovský, Marek Školník) děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Týmu NENI budeme všichni držet palce 19.11., kdy se v Ústí n. L. koná krajské kolo, ze kterého je postup už do kola národního v Brně.