Ubytování

Domov mládeže se nachází v těsném sousedství školy, v relativně klidné části Děčína nedaleko centra a velmi dobrou dopravní obslužností. Ve školním roce 2011/2012 prošla budova DM celkovou rekonstrukcí. V současné době budeme nejmodernějším DM v Děčíně.

Nabízíme ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou moderně vybavené novým nábytkem, s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V prvním patře je společenská místnost, na každém patře je čajová kuchyňka s ledničkou a v celé budově je Wifi připojení. Dále mají studenti k dispozici zdarma hřiště, tělocvičnu, posilovnu a sportovní místnost. Studentům zajišťujeme lístky na divadelní představení, pořádáme různé sportovní akce a turnaje mezi DM.

Provoz DM je od neděle 16 hodin do pátku 15 hodin. V této době je zajištěna přítomnost kvalifikovaných a zkušených vychovatelek. O víkendech a prázdninách je provoz přerušen.

Vedoucí vychovatelka: Alena Konopíková

Vychovatelky výchovných skupin: Blanka Žirovnická, Vladislava Paterová

   

Ubytovací kapacity DM lze využít i spolu se stravováním v době školního volna, o sobotách, nedělích a v době prázdnin pro účastníky zájezdů do našeho kraje nebo sportovce při soutěžích a akcích konaných v našem městě.

Ubytovací kapacita DM je 90 míst.

Měsíční poplatek za ubytování činí: 1 400 Kč

Částka za celodenní stravování činí: 95 Kč

Termín pro podání přihlášky k ubytování: 
1.kolo                             do 31.5.2018
2.kolo                             do 31.7.2018
mimořádný termín          do 30.9.2018

Kritéria přijetí na DM na rok 2017/18 naleznete zde

Přihlášku do DM pro příslušný školní rok je možno vyzvednout osobně v domově mládeže nebo si ji stáhnout níže.