D - Rallye

Pěšky, nebo na kole Děčínskem - soutěž pro nadšené cyklisty, turisty, historiky a geografy. 

Soutěž pro ty, kteří se zajímají o historii i současnost našeho města. 

Soutěž pro žáky i učitele, zpříjemněte si čas po náročné distanční výuce!   

Vydejte se na místa známá i neznámá, vyhledejte je, pořiďte fotodokumentaci, spočítejte kilometry a doplňte zajímavosti.

Soutěž potrvá do 20.6.2020 a ti nejlepší budou odměněni!  Pokud máte zájem se zúčastnit a nejste z Děčína, inspirujte se a vytvořte si obdobný soutěžní list s deseti zajímavostmi z historie i současnosti ve vašem okolí.

Už nám skončila první sportovní výzva a než jí vyhodnotíme, tak vám tady naservírujeme hnedka další, kterou si pro vás připravili naši dějepisáři spolu s katedrou cizích jazyků. Výzva s názvem D- Rallye. O co půjde? Je to jednoduché. Nejdříve si do svého PC stáhněte tento soubor: https://prumkadc-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/tomas_eibl_prumkadc_cz... V souboru naleznete 10 zajímavých míst okolo, nebo i v centru Děčína. Vy se na tyto místa vydáte buďto pěšky, na kole, na kolečkových bruslích, nebo klidně i na běžkách. Pomocí jakékoliv aplikace, která vám spočítá celkové kilometry od místa, ze kterého jste se vydali až po cílové místo si zaznamenáte ušlé/ujeté km. Jakmile místo naleznete, tak pořídíte zajímavou fotku a zároveň doplníte zajímavosti o daném místě. Celá soutěž končí 20.06.2020, do tohoto data pošlete vyplněný dokument na tomas.eibl@prumkadc.cz. Ti kteří budou mít nejvíce míst obdrží zajímavou cenu a možná jim zajistíme i čestné místo na jedné z nástěnek ve školní budově.

Ukaž, že jsi správný světák a zúčastnit se i téhle výzvy!!