Draft 2019

 

Stalo se již tradicí, že se touto dobou každoročně setkáváme na naší škole a hovoříme o možnostech vzájemné spolupráce firem s naší vyšší odbornou školou. Spolupráce se týká především studentů oboru Inženýrské stavitelství se zaměřením na Železniční stavitelství.

Setkání probíhá formou DRAFTu a stejně jako v předchozích letech jsme rozdělili a umístili studenty druhého ročníku na souvislou půlroční praxi a dále byla firmám  dána možnost oslovit naše studenty s nabídkou zaměstnání, brigády případně s jinou nabídkou.

Bohužel se naplnila varující předpověď – studentů je opravdu málo. Ze druhého ročníku se zaměřením Železniční stavitelství půjde na souvislou praxi pouze pět studentů. Praxi by měli vykonávat od 10.9.2019 do 20.12.2019.

Doufáme, že naše vysoce specializované zaměření si v příštích letech získá víc zájemců. Naše společnost očekává výstavbu dlouho plánované VRT - vysokorychlostní tratě, a bez odborníku v oboru železničního stavitelství nebude společnost schopna tento cíl naplnit.

 

PŘIĎ MEZI NÁS A POMŮŽEŠ NÁM POSTAVIT VRT!!!